Cześć!

Mam na imię Ela. Jestem projektantką ekologicznej biżuterii i przedmiotów dekoracyjnych. Bazą moich prac są materiały pochodzące z odzysku i z recyklingu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w opisie misji mojej firmy. Każdy przedmiot jest wykonany ręcznie, co czyni go wyjątkowym i oryginalnym. Nawet jeśli np. para kolczyków jest robiona według jednego projektu, to i tak nigdy nie powstaną dwa identyczne kolczyki – zawsze będą choć minimalne różnice, bo każdy jest formowany ręcznie.

Moje motywy koncentrują się głównie na naturze, dlatego dominują różnego rodzaju kwiaty, ale znajdziecie też inne formy. Lubię każdą chwilę procesu twórczego, uwielbiam formy, które mogę osiągnąć poprzez samodzielną obróbkę materiału. Niektóre są bardziej odważne, z własnym charakterem, inne bardziej eteryczne, ale wszystkie stworzone dla odważnej kobiety oddanej środowisku, z artystyczną wrażliwością i z poczuciem humoru. Tworzę ekskluzywne projekty dla wyjątkowych kobiet. Mam nadzieję, że polubisz je tak samo jak ja.

W wolnych chwilach natomiast spędzam czas z rodziną, dużo czytam, oglądam filmy i lubię się uczyć nowych rzeczy. A moją drugą pasją jest uprawa ogródka według zasad permakultury. W sumie to nie wiem, co bardziej lubię, rękodzieło czy ogródek. Na szczęście nie muszę wybierać. I obie te pasje mogę realizować w sposób zrównoważony, w zgodzie ze środowiskiem i samą sobą. O to przecież w życiu chodzi, prawda? To daje nam szczęście i poczucie spełnienia.

I tego również życzę Tobie. Z całego serca.